14 ŞUBAT’DA GECENİN EN ŞIK KADINI OLMAYA HAZIRMISINIZ?

NaraMaxx’ın, Sevgililer Günü için hazırladığı Koleksiyon ile gecenin en şık kadını olmaya hazırlanın!

NaraMaxx, her yaş ve zevke hitap ettiği Sonbahar/Kış koleksiyonu ile kendinden emin stil sahibi bir çizgi sunuyor. Dünya trendlerinin ışığında hazırlanan NaraMaxx’ın, Sevgililer Günü için hazırladığı Koleksiyon ile gecenin en şık kadını olmaya hazırmısınız?

Koleksiyonda yer alan kırmızı ve siyah ikilisi ile hayat bulan tasarımlar, bluzlardaki detaylar, şık pantolon ve kombinasyonlar ile Sevgililer Günü’ne hazırlanın. Soğuk havaların vazgeçilmezi paltoların, kürk detaylar ile hayat bulan tasarımları ise şıklığınızı tamamlamak için birebir. Kısacası NaraMaxx’ın Sevgililer Günü Koleksiyonu ile Sevgililer Günü’nün heyecanını doyasıya yaşayın!

NaraMaxx koleksiyonunu Metrocity Boyner, İstanbul Forum YKM, Marmara Forum Boyner,  Ankamall Boyner ve Sapphire YKM gibi Türkiye genelindeki 20 YKM ve 22 Boyner mağazasında moda severlerle buluşturuyor. NaraMaxx’ın tüm kampanya, indirim ve yeni koleksiyon haberlerine www.facebook.com/pages/NaraMaxx , www.naramaxx.com adreslerinden ulaşabilir, twitter@naramaxx takip edebilirsiniz.

Bu tariflerede bir bakın!

Yaşam ve İnsanlar