Billionaire Club’dan Muhteşem Yılbaşı Partisi

 “The IT Girls” Yılbaşında Billionaire Club’da

Billionaire Club, yeni yılı 31 Aralık Pazartesi gecesi gerçekleşecek muhteşem bir partiyle karşılıyor. Yılbaşı gecesi Londra’dan gelecek “The It Girls” modern kabare grubunun şovuna sahne olacak.

Virgin Group, Barclays Bank, Mercedes Benz, Emirates Palace Abu Dhabi gibi dünyaca ünlü markaların etkinliklerinde sahne alan grup “The It Girls”, yılbaşında  Billionaire Club konuklarına unutulmaz bir eğlence yaşatacak.

Yılbaşı gecesi eşsiz ve heyecan verici şovları ile herkesi büyüleyecek The It Girls,  iki dansçı, bir vocalist ve bir saksafon çalan dört yetenekli kadın sanatçıdan oluşan bir grup. Benzersiz performanslarının arkasında profesyonel bir ekip, koreograflar ve stilistler yer alıyor. Nefes kesen “The It Grils” modern kabare gösterisi tüm konukları büyüleyecek.

Eğlencenin sabaha kadar süreceği yılbaşı partisi, ayrıca Dj İlker Evci’nin muhteşem müzikleriyle ve Billionaire Club dans grubunun özel dans şovlarıyla renklenecek.

Istanbul’un en lüks oteli The Istanbul Edition’ın içinde yer alan Billionaire Club, eğlenceyi doruğa taşıyan süpriz şovlarıyla konuklarına unutamayacakları bir gece sunacak.

Not: Virgin Airlines Başkanı Sir Richard Branson “eğlenceli ve sofistike”  olarak tanımladığı showun koreografı Tracy’yi ise nadir yeteneklerden biri olarak gösteriyor.  Virgin Airlines, Londra – Sangay direct uçusunun lansmanındaki performanslarıyla Sir Richard Branson’ın dikkatini çeken grup, oğlu Sam Branson’ın 21. Yaş partisinde de sahne aldı. The It Girls modern kabare gösterisiyle ilgili ayrıntılı bilgi için  www.theitgirls.co.uk adresini ziyaret edebilir, BRC Communications’dan Begüm Bağrıyanık ile irtibata geçebilirsiniz.

Bu tariflerede bir bakın!

Yaşam ve İnsanlar