Marina Yacht Club, Işıltan PR & Brando World Network’ü Seçti.

Bodrum Limanı’nı ve Kalesi’ni gören eşsiz manzarasıyla Bodrum tutkunlarının buluşma noktası olan Marina Yacht Club; kurumsal iletişim, etkinlik, organizasyon, medya ilişkileri ve marka iletişimi faaliyetlerinin yürütülmesi konusunda IŞILTAN PR & BRANDO WORLD NETWORK’Ü seçmiştir.

10 yılı aşkındır yerli-yabancı turistleri ve Bodrum tutkunlarını yaz kış ağırlayarak bir “Bodrum Klasiği” haline gelen Marina Yacht Club, 1800 metrekarelik geniş bir alanda üç ayrı restoran ve dört bara sahiptir. Eski Milli Yelkenci olan ve Bodrum’da yat yarışlarının başlamasına katkı sağlayan Şenkar Öztüzün tarafından işletilen Marina Yacht Club’ın bünyesindeki Vespa Cafe & Restaurant, Roof Marine Restaurant ve Club Restaurant’ta eşsiz lezzetler sunulmaktadır.

IŞILTAN & BRANDO WORLD NETWORK,  2004 yılından beri PR sektöründe hayata geçirdiği proje ve çalışmalarını , dünya çapında bir network olan Brando World ile yapmış olduğu işbirliğiyle uluslararası alana  taşımıştır. Şimdi IŞILTAN & BRANDO WORLD NETWORK olarak ‘tam hizmet iletişim ajansı’ alanında çalışmalarına devam etmektedir. IŞILTAN & BRANDO WORLD NETWORK; büyük fikirlerin, etkin ve yaratıcı işlerin peşinde, tam hizmet iletişim ajansı standartlarında iletişim çözümleri üreten, müşterilerini birer “partner” olarak kabul edip onlara pazarlama iletişiminin her alanında eksiksiz hizmet veren; interaktif, yeni nesil, dinamik ve yaratıcı kadrosu ile her biri sektörünün öncüsü olan müşteri portföyüne yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. 2004’ten bugüne GAP, Banana Republic, Tekin Acar, Mango, Anadolubank, İpragaz, Pedigree&Whiskas gibi sektörün öncü markalarıyla çalışmış olan IŞILTAN & BRANDO WORLD NETWORK, diğer tam hizmet ajanslarından farklı olarak, geçmişten gelen ve kabul gören PR deneyimiyle birlikte markanın ihtiyacı olan iletişim faaliyetlerinde reklamla tam koordineli Halkla İlişkiler hizmeti de vermektedir.

Bu tariflerede bir bakın!

Yaşam ve İnsanlar