Oscar Ödülleri Şerefine Düzenlenen Görkemli Partileri GREY GOOSE’un Rengarenk Kokteylleri Isıttı

Yumuşak içimi ile votka severlerin vazgeçilmezi olan Grey Goose, Oscar  Ödülleri şerefine muhteşem davetlere ev sahipliği yaptı.

 

Mükemmel aromasıyla beğeni kazanan, dünyanın en hızlı büyüyen yüksek kaliteli votkası GREY GOOSE, bu yıl 85. kez düzenlenen Oscar ödül gecesinin arifesinde muhteşem partilere imza attı.

Yumuşak içimi ve mükemmel aromasıyla votka severlerin vazgeçilmezi olan Grey Goose, dünyanın en büyük yapımcılarının, yönetmenlerinin ve oyuncularının buluştuğu partilerde davetlileri ısıttı.

Grey Goose’un rengarenk kokteylleriyle gerçekleşen ilk parti Soho House’da düzenenlenen Weinstein partisiydi. Oscar öncesi stres atan isimler arasında Leonardo DiCaprio, Bradley Cooper, Robert De Niro, Jennifer Lawrence, Amy Adams, Joaquin Pheonix, Jamie Foxx ve Christoph Waltz vardı.

Kırmızı Halıya Düşen Karlar Grey Goose İkramları ile Eridi

Elton John’dan Oscar’lık Bir Parti

Grey Goose’un kokteylleriyle ısıttığı diğer bir parti ise California Chateau Marmont’ta düzenlenen Elton John Akademi Ödülleri İzleme Partisi’ydi.

Elton John’un sahibi olduğu AIDS Vakfı yararına bu yıl 21.’si düzenlenen davete katılan isimlerden bazıları Bono, Sharon Stone, dev plastik ayakları ve minik melek kanatları ile dikkat çeken Jim Carrey, Britney Spears, Octavia Spencer, Heidi Klum, Naomi Campbell ve Quincy Jones idi.

Konuklar geceye Grey Goose kokteyllerini yudumlayarak başladılar, dev ekranlarda gösterilen ödül törenini izlediler ve ardından geç saatlere kadar eğlendiler. Gecenin sonunda Emeli Sandé 900 davetli için çok özel bir performans sergiledi. Bu yıl Akademi Ödülleri İzleme Partisi’nde AIDS Vakfı için 6 milyon dolar toplandı.

 

Bu tariflerede bir bakın!

  • Damat Ayakkabısı ModelleriDamat Ayakkabısı Modelleri Düğün yaklaştı ve damatlarımız ayakkabı seçimi daha yapamadı iseler o zaman merak etmeyin paylaşmış olduğumuz ayakkabılar sayesinde […]
  • Askılı Bluz ModelleriAskılı Bluz Modelleri Yaz aylarının vazgeçilmezi olan ve genç kızlarımız tarafından tercih edilen askılı bluz modelleri ile sizlerleyim. Biliyorsunuz ki askılı […]
  • Dolgu Topuk Ayakkabı ModelleriDolgu Topuk Ayakkabı Modelleri Her sene olduğu gibi bu sene de en çok tercih edilen ayakkabıalrdan birisi de dolgu topuk ayakkabı modelleri oluyor. Hem rahat , hem de […]
Yaşam ve İnsanlar