TAM BİR PELİKAN!

Dolmakalem tutkunlarının vazgeçilmezi Pelikan’ın Classic yeşil-ebruli dolmakalemi, kendine has tasarımı ve kalitesi ile dünyanın heryerinde tanınmaya devam ediyor. Pelikan’ın ençok satan ürünü olan Classic Dolmakalem Serisi ile yazı yazmanın keyfini kalite ile buluşturuyor.

Pelikan’ın en çok satan kalem serisine ait olan Classic yeşil-ebruli dolmakalem, kapak ve gövdesinde kullanılan farklı renk tonlarıyla parlak bir görünüme sahip. Geçmişten bugüne değerini hiç kaybetmeyen 24 ayar altın kaplamadan yapılan dekoratif halkaları, klasik Pelikan gagası şeklindeki tokası ve tepesindeki Pelikan logosu ile ilk bakışta O’nu diğerlerinden ayıracaksınız.

Antrasit mürekkep haznesi ve paslanmaz çelik uçlar

Pelikan Classic yeşil-ebruli dolmakalemi, özel bir maden olan antrasitten yapılmış mürekkep haznesi ve sağlam piston dolumlu mekanizması sayesinde, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanacaksınız. Farklı büyüklüklerde tasarlanan, parlatılmış yüksek kalite paslanmaz çelikten yapılan uçları sayesinde dilediğiniz zaman kalın, dilediğiniz zaman ince kullanım kolaylığı sağlıyor.

Pelikan Classic yeşil-ebruli dolmakaleme, seçkin zincir ve kırtasiye mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Pelikan Classic yeşil-ebruli dolmakalem fiyatı: 275TL

Bu tariflerede bir bakın!

Yaşam ve İnsanlar