YILBAŞI GECESİ KALABALIK EV PARTİLERİNDE AYAKTA KALMAYIN

Yılbaşı gecesi misafirlerini ağırlamak isteyen fakat evinde alan sıkıntısı yaşayanlar için Nuev tasarımcılarının özel olarak ürettiği çok amaçlı pufları, her yerde her koşulda kullanmanız mümkün. Genişliği 120 cm, yüksekliği 160 cm ve derinliği 30 cm olan Tom puflar, içinde özel silikon ve parça sünger dokusu kullanılarak 8 farklı pozisyonda kullanım özelliği sunuyor.

 

Türkiye’nin ilk ve tek online mobilya markası Nuev.com tasarımlı puflar, Lazzoni garanti ve güvencesi ile Lazzoni fabrikalarında üretiliyor. Nuev.com ürünlerinden Puf Tom, 2 yıl geçerli olmak üzere kullanım garantisi sunarken, taksit seçenekleri ile de sanal mağazasından kullanıcılarına ulaşıyor. Nuev.com’da Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti veriliyor.

 

Yer kaplıyorsa duvara as!

Evinde alan sıkıntısı çekenlerin kullandığı puflar bile alanı olduğundan küçük gösterir ve yaşam alanını olduğundan daha da daraltır. Bu da yaşam alanındaki kaliteyi düşürür. Nuev tasarımcıları, özel olarak ürettikleri Puf Tom ile bu sorunu tamamıyla ortadan kaldırıyor. Duvara asılmak için özel krom kancası sayesinde de poster yüksekliğinde asılan puflar, alan sıkıntınızı çözerken aynı zamanda poster havası veriyor. Poster pozisyonu ile evinize dekoratif bir havada katan Puf Tom, sizi alan sıkıntısından şık ve dekoratif yönüyle kurtarıyor.

Çift katlı astar yapısıyla pufunuzu balkon ve bahçede bile kullanın!

Bahçeli ve balkonlu evlerde de oldukça tercih edilen puflar, dışarıda kullanıldıklarında hava şartlarından dolayı çabuk deforme olur. Kullanım ömrü evin içindeki puflara göre daha azdır. Nuev tasarımcıları bahçe ve balkonlu evlerde de rahat kullanılması, çabuk deforme olmaması için kötü hava şartlarına dayanıklı çift katlı astar yapısıyla Puf Tom’u beğeninize sunuyor.

 

Oturuş pozisyonunuza göre şekil alabilen Puf Tom!

 

Nuev.com, Puf Tom ile kullanıcılarına her duruma uygun 7 ayrı oturma pozisyonu sunarken rahat oturma olanağı sağlıyor. Puf Tom, özel silikon ve sünger yapısı ile ikili oturumlar içinde uygun. Yan çevrildiğinde iki kişinin rahatlıkla oturabileceği bir pufa dönüşüyor. Alçak TV oturumları, yaslanan kayık oturumları, bağdaş kurarak lounge oturumları ve masa başı çalışma oturumları için uygun pozisyonlara dönüşebilen Puf Tom, yerde minder olarak kullanırken uyku pozisyonu içinde oldukça kullanışlı.

1. Masa başı çalışma oturumu
2. Bağdaş kurarak lounge oturumu
3. Alçak TV oturumu
4. Uyku pozisyonu
5. İkili oturum
6. Yaslanan kayık oturumu
7. Minder pozisyonu
8. Poster

 

www.nuev.com

Bu tariflerede bir bakın!

  • 2013 Dantel fiskos masa örtüsü örnekleri2013 Dantel fiskos masa örtüsü örnekleri Ev dekorasyonunda bir tamamlayıcı rol olarak yerini alan evlerimizde kesinlikle b ulunması gereken el yapımı dantel fiskosların 2013 masa […]
  • BATİK İLE KENDİ TRİKONU YAPBATİK İLE KENDİ TRİKONU YAP Batik’in 2012- 2013 Sonbahar Kış koleksiyonunda yer alan triko modelleri sınır tanımıyor… Blogger “Styleboom” ile birlikte “Kendi […]
  • Penti’yle vahşi yaşam…Penti’yle vahşi yaşam… Penti’nin koleksiyonunda yer alan leopar ve piton desenli ürünler vahşi yaşamı adeta sokaklara taşıyor. Penti’nin eldivenden çoraba, […]
Yaşam ve İnsanlar