Berat Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

tarafından
93
Berat Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Berat Kandili: Ramazanın Müjdecisi!

Her sene büyük bir heyecanla beklenen ve manevi duygularla anılan Berat Kandili, bu sene Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yaptığı resmi açıklamaya göre, 24 Şubat 2024 Cumartesi tarihinde eda edilecektir. Berat Kandili, İslam dini için önemli ve mübarek bir gündür. Çünkü, Kur’an-ı Kerim’in Levh-i Mahfûz’dan dünya semasına, toptan indirildiği gece olarak anılmaktadır.

Bu özel ve mübarek günde sevdiklerinize Berat Kandili’ni hatırlatmak, onlara anlamlı Berat kandili mesajları göndermek isterseniz, içeriğimizde yer alan mesajları inceleyebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz en güzel Berat Kandili mesajları listesinden seçim yapabilirsiniz. Bu mesaj ve sözleri, dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda da paylaşarak Berat Kandili’nin daha da anlamlı geçmesini sağlayabilirsiniz.

berat kandili mesajları

Berat Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

“Yüce Allah’ın rahmetinin bolca tecelli ettiği bu mübarek ve özel gecede, tüm dualarınızın kabul olmasını içtenlikle dilerim. Berat Kandili’niz mübarek olsun!”

berat kandili mesajları

“Kalplerin günahlardan arındığı, sevgi ve hoşgörünün yoğunlaştığı Berat Kandili’nin tüm İslam aleminin kalplerine huzur getirmesini dilerim. Hayırlı Kandiller!”

berat kandili resimli mesajları

“Berat Kandili, günahlarımızdan arınmak, sevdiklerimize dua etmek ve hayırlı dualarla dolu bir gece geçirmek adına, hepimiz için önemli bir fırsattır. Kandili’niz mübarek olsun. Hayırlı Kandiller!”

berat kandili mesajları

“Ey Rabbimiz! Bu gece dualarımızı kabul buyur, bize rahmetini ve mağfiretini lütfet. Kalplerimizi nurlandır, günahlarımızı affeyle. Berat Kandili’miz mübarek olsun. Hayırlı kandiller dilerim.”

berat kandili mesajları

“Ey bütün duaları işiten Allah’ım! Bu gece yaptığımız duaları kabul buyur, günahlarımızı affeyle. Bize, yüce rahmetini ve mağfiretini ihsan eyle. Berat Kandili’miz kutlu olsun. Hepinize hayırlı kandiller dilerim.”

berat kandili mesajları

“Ramazan-ı Şerif’in habercisi olan bu mübarek günde, en güzel dualarda buluşalım. Rahmet ve mağfiret gecesi Berat Kandili’nin ülkemiz ve tüm İslam alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan dilerim. Hayırlı Kandiller!”

berat kandili mesajları

“Ey Yüce Rabbimiz! Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kalplerimizden imanı, hayatımızdan Resulünün sünnetini ve sevgisini eksik etme. Berat Kandili’nde ettiğimiz dualarımızı kabul eyle. Hayırlı Kandiller!”

berat kandili mesajları

“Her geceye bir sabah veren; elbette her sabaha da bir umut verir. Her dile dua etme kabiliyetini veren, elbette o duayı kabul etme iradesini de gösterir. Rabbim bu güzel ve mübarek kandil gününde, dilimizi duasız bırakmasın. Ettiğimiz dualarımızı cevapsız bırakmasın. Berat Kandili’niz mübarek olsun!”

berat kandili mesajları

“En içten duygularımla ümit ederim ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde hepimiz için yeniden bir uyanışa vesile olur. Berat Kandili’niz mübarek olsun, hayırlı kandiller!”

berat kandili mesajları

“Bu gece Cenab-ı Hakkın, kendisine yönelip af dileyen müminleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği mübarek bir gecedir. Hepimiz için, Berat Kandili hayırlı olsun!”

berat kandili mesajları

Mesajlar ve sözler alıntıdır.

Miraç Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Sahur Nedir? Sahur Vakti Ne Zaman Başlar, Biter?

Miraç Kandili Nedir? Ne Zaman, Ne Yapılır? Önemi

Oruç Ne Zaman? 2024 Oruç Başlangıç Bitiş Takvimi

İftar Duası Arapça Okunuşu, Türkçe Anlamı, Diyanet

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.