Kadir Gecesi Mesajları: Resimli, Anlamlı Sözler

tarafından
52
Kadir Gecesi Mesajları: Resimli, Anlamlı Sözler

En Güzel Kadir Gecesi Mesajları

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi, Ramazan ayının 27. gününde mübarek duygularla ve ibadetlerle idrak edilir. Bu yıl Kadir Gecesi 5 Nisan 2024 Cuma günü eda edilecektir. Kutsal ve mübarek günde, sevdiklerinize dualı, anlamlı Kadir Gecesi mesajları göndererek günün maneviyatını yaşayabilir, paylaşabilirsiniz.

Kuran-ı Kerim’in ilk ayetlerinin (Alak Suresi ilk 5 ayet) Allah tarafından Hz. Muhammed’e (s.a.v.) Cebrail vasıtasıyla indirilmeye başlandığı bu mübarek geceyi, sevdiklerinize hatırlatmak isterseniz, sizin için hazırladığımız resimli Kadir Gecesi mesajları listesinden seçim yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kadir Gecesi Nedir? Ne Zaman, Hangi Gün? Duaları, Önemi

Tarif için: Bayatlamayan Mahlepsiz Kandil Simidi Tarifi

Resimli Kadir Gecesi Mesajları ve Sözleri

“Ramazan ayının feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi yuvanıza, nuru ahiretimize, sıcaklığı evinize ve ailenize olsun. Kadir Geceniz mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

“Kadir Gecesi, bin aydan daha hayırlıdır. Bu geceyi ihya ederek Rabbimizin rahmetine erişmeyi umut edelim. Kadir Geceniz mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

“Rahmet ve bereket kapılarının sonuna kadar açıldığı, duaların ve tövbelerin kabul olduğu bu mübarek Kadir Gecesi’nde ibadetlerimizi en içten duygularla yerine getirelim. Kadir Geceniz mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

“Kadir Gecesi’nde, Allah’tan rahmet ve bağışlanma dileyen her Mümin’in duası kabul olsun. Rahmet ve bereketli Kadir Gecesi mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

“Rabbim, Mübarek Kadir Gecesi’nde rahmet yağmurlarıyla ıslanmayı bizlere, tüm inananlara nasip eylesin. Kadir Gecesi mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

“Bin aydan daha hayırlı olan, duaların kabul edildiği Kadir Gecesi’nde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi, bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah’ım edilen tüm dualarınızı kabul eylesin. Kadir Geceniz mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

“Ey çaresizlerin çaresi ve ey her duada bulunana icabet eden ululuk tahtının Sultanı! İçinde bulunduğumuz bu Kadir Gecesi hürmetine bizleri affeyle, ellerimizi açtığımız bu gecede dualarımızı kabul et. Ya Rabbi!”

kadir gecesi mesajları

“Nefsimizi arındıran, muhabbetimizi dualarla pekiştiren, kardeşliğimizi devam ettiren bu mübarek gecede edilen dualarınızın kabul olmasını temenni eder, hayırlı Kadir Gecesi dilerim. Kadir Gecemiz mübarek olsun.”

kadir gecesi mesajları

“Ey yüce Rabbim! Kadir Gecesi’nin rahmetini kullarından, bizlerden esirgeme. Bu gece edeceğimiz tüm duaları kabul eyle. Rahmetinden bir damla da olsa nasiplenmemize fırsat ver. Hak eden kullarından eyle bizi. Kadir Gecemiz mübarek olsun, hayırlı geceler!”

kadir gecesi mesajları

“Kadir Gecesi, Rahman’ın sonsuz lütfunu ve mağfiretini aramaya açılan mübarek bir kapıdır. Dualarımızın ve tövbelerimizin kabul olması dileğiyle, Kadir Gecesi hepimiz için mübarek olsun!”

kadir gecesi mesajları

Mesajları ve sözler alıntıdır.

Berat Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Miraç Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Mevlid Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları, Resimli Sözler

Kandil Duaları: Berat, Regaib, Mevlid, Miraç Geceleri Ne Okunur?

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.