Miraç Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

tarafından
81
Miraç Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Miraç Kandili İçin Anlamlı Mesajlar ve Sözler

Miraç Kandili, 2024 yılında 6 Şubat Salı günü eda edilecektir. Bu mübarek ve kutsal günde, ibadetlerinizi yaparken bir yandan da sevdiklerinize anlamlı, resimli Miraç Kandili mesajları gönderebilirsiniz. Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşım yaparak kandilin hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Miraç Kandilinin önemini ve anlamını, bir kere daha hatırlatan resimli sözleri bu içeriğimizde görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Miraç Kandili Nedir? Ne Zaman, Ne Yapılır? Önemi

miraç kandili mesajları

Miraç Kandili İçin Resimli Mesajlar ve Sözler

“Miraç Kandilinizi en içten dileklerimle kutlarım. Rabbim dualarımızı ve dileklerimizi kabul etsin, gönlümüze huzur versin. Hayırlı kandiller dilerim!”

miraç kandili mesajları

“Miraç Kandili’nin tüm insanlığa barış, sevgi ve huzur getirmesini en içten duygularla dilerim. Dualarınızın bu mübarek günde kabul olması dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun.”

miraç kandili mesajları

“Miraç Kandili’nin mübarek ve manevi atmosferiyle yüreğiniz nur dolsun, gönlünüz huzur bulsun. Dualarınızın kabul olması dileğiyle, ailenizle nice güzel kandiller geçirmenizi temenni ederim.”

miraç kandili mesajları

“Miraç Kandili, geçmişte yaşadığımız hataları düşünüp geleceğe umutla bakma fırsatıdır. Rabbim bizleri, hepimizi, günahlarımızı affetsin. Ettiğimiz dualarımızı kabul etsin. Hayırlı kandiller!”

miraç kandili sözleri

“Mübarek Miraç Kandili, insanlığa merhameti, sevgiyi ve hoşgörüyü hatırlatır. Bu mübarek gecede dualarımızı eksik etmeyelim. Kandiliniz mübarek olsun.”

miraç kandili mesajları

“Miraç Kandili, günahlarımızdan arınmak ve yeniden doğuşa vesile olmak için hepimize bir fırsattır. Rabbim edilen dualarımızı kabul etsin, bizi affetsin. Hayırlı kandiller!”

miraç kandili sözleri

“Miraç Kandili’nin bereketli atmosferiyle yüreğiniz coşsun, yüzünüz daima gülsün. Rabbim dualarınızı kabul eylesin, sizi her daim kötülüklerden koruyup kollasın. Kandiliniz mübarek olsun.”

miraç kandili sözleri

“Miraç Kandili, insanlığa sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularını bir kere daha hatırlatır. Bu güzel gecede ettiğiniz tüm duaların kabul olması dileğiyle, kandilinizi en içten şekilde kutluyorum. Hayırlı kandiller!”

kandil mesajları

“İslam’ın nurlu yüzü kalbinize dolsun. Makamınız cennet olsun. Hz. Muhammed komşunuz olsun. Günlerinize mutluluk gelsin. Gönlünüze bolca saadet dolsun. Şu mübarek gecede dualarınız kabul, kandiliniz mübarek olsun.”

miraç kandili sözleri

“Miraç Gecesi, kalplerimizi temizlemek, hatalarımızı telafi etmek ve sevdiklerimize şefkatle yaklaşmak için verilen bir fırsattır. Kandiliniz mübarek olsun, ettiğiniz tüm dualarınız kabul olsun. Hayırlı kandiller ve geceler dilerim.”

miraç kandili mesajları

Mesajlar ve sözler alıntıdır.

İftar Mesajları: En Güzel İftar Sözleri

Resimli Aşure Günü Mesajları ve Sözleri

En Güzel Sahur Mesajları: Anlamlı Sözler

En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları, Sözleri

Resimli Kurban Bayramı Mesajları, En Güzel Hayırlı Dilekler

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.