Regaib Kandili Mesajları: Resimli En Güzel Sözler

tarafından
56
Regaib Kandili Mesajları: Resimli En Güzel Sözler

Regaib Kandili Mesajları, Anlamlı Sözler

Allah’ın rahmet ve bereket dağıttığı mübarek Regaib Kandili, 2024 yılında 11 Ocak Perşembe günü idrak ediliyor. Müslümanlar için önemli ve kutsal olan Regaib Kandili’nde ibadetler yoğun duygularla yaşanırken, bir yandan da kişiler sevdikleri için Regaib Kandili mesajları göndermeyi düşünüyor. Bu gecenin maneviyatını hissetmek, herkesle paylaşmak isteyenler en güzel ve anlamlı Regaib Kandili sözleri nelerdir sorusuna yanıt aramaktadır.

Ailenize, çevrenize, büyüklerinizi ve tüm sevdiklerinize resimli Regaib Kandili mesajı göndererek onların da bu mübarek gecenin bereketinden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için sizlere bu içerikte, resimli ve anlamlı Regaip Kandili sözleri listesi hazırladık. Kısa mesaj yolunu kullanarak ya da sosyal medya kanallarından faydalanarak, Recep ayının başlamasını ve mübarek Cuma gününün hatırlanmasını sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Regaib Kandili Nedir, Ne Zaman? Ne Yapılır? Duaları, Önemi

regaib kandili

En Anlamlı Resimli Regaib Kandili Mesajları, Sözleri

“İslam’ın nurlu yüzü kalbinize dolsun. Makamınız cennet, Hz. Muhammed (s.a.v) komşunuz olsun. Günlerinize ve ömrünüze mutluluk aksın. Mübarek Regaip Kandili’niz kutlu olsun.”

regaib kandili mesajları

“Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve cümle aleme mutluluk veren Regaip Kandili’nin, huzuruna kapılmanız dileğiyle. Nice hayırlı kandiller dilerim.”

regaib kandili mesajları

“Avuçların semaya açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu önemli ve mübarek Regaip Kandil gecesinde, en güzel dualarda birleşmek ümidiyle… Regaip Kandili’nizi en içten duygularımla kutlarım.”

regaib kandili mesajları

“Ya Rabbi! Bu mübarek gecede senin için dua edenlerden, her zaman şükredenlerden, seni ve dini sevmeyi bilenlerden, cennette gezenlerden eyle bizi. Amin! Regaip Kandili’niz mübarek ve kutlu olsun!”

regaib kandili

“Her tomurcuk yeni bir çiçeğin, her çiçek yeni bir baharın, her kandil de yeni rahmetlerin ve sevapların habercisidir. Rahmet ve mağfiret dolu bir Regaip Kandili geçirmeniz dileğiyle, hayırlı kandiller dilerim.”

regaib kandili mesajları

“Güneşin güzel yüzü yüreğinize dokunsun. Melekler başucunuza konsun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, gönülden ettiğiniz tüm dualarınız kabul olsun. Rahmet ve bereketli Regaip Kandili hepimiz için mübarek olsun!”

regaib kandili mesajları

“Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah’ımız kendisine içten dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına ulaşmasına vesile olan Regaip Kandili’niz mübarek olsun. Hayırlı kandiller!”

regaib kandili mesajları

“Regaip Kandili, rahmet, mağfiret ve bereketiyle dolu müstesna bir gecedir. Bu mübarek gecede dualarımızı samimiyetle yükseltelim, geçmiş hatalarımızdan ders alarak geleceğe umutla bakalım. Rabbimizin rahmeti ve mağfireti hepimizin üzerine olsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.”

regaib kandili mesajları

“Rabbimizin lütfu ve keremiyle dolu olan Regaip Kandili, kalplerimizin aydınlanmasına, ruhlarımızın huzura ermesine vesile olacak bir gecedir. Bu mübarek gecede, manevi yükselişimize katkıda bulunacak dualarımızı eksik etmeyelim. Rabbimizin rahmeti üzerimize olsun. Hayırlı kandiller.”

regaib kandili mesajları

“Regaip Kandili’nin getirdiği manevi atmosferde, dualarınızın ve niyetlerinizin kabul olmasını en içten duygularımla dilerim. Rabbim size ve ailenize sağlık, mutluluk, huzur versin. Ettiğiniz dualar kabul, Regaip Kandili’niz kutlu olsun!”

regaib kandili mesajları

Mesajlar ve sözler alıntıdır.

Berat Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Miraç Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Mevlid Kandili Resimli Mesajları ve Sözleri

Kadir Gecesi Mesajları: Resimli, Anlamlı Sözler

En Güzel Ramazan Bayramı Mesajları, Resimli Sözler

Okuyucunun Dikkatine

Blog sayfamızda faydalı bilgiler kategorisini kapsayan yazılar genel bilgilendirme amaçlıdır. Kategoride söz konusu içeriğin açıklayıcı tanımlamalarına, en belirgin faydalı özelliklerine, doğru ve etkili kullanım tavsiyelerine kolaylıkla tek yazıdan ulaşabilirsiniz. Yazı yayına alındıktan sonra, zaman içerisinde güncelliğini ve geçerliliğini yitirebilir. İlgili besinin ya da ürünün faydaları her bünyede farklı etkiler gösterebilir. Sunmuş olduğumuz bilgiler hiçbir zaman doktor teşhisinin yerini tutmaz, reçete niteliği taşımaz. Bilgileri uygulamadan önce alanında uzman görüşü almanızı tavsiye eder; aksi durumda oluşabilecek sorunlardan sitemizin sorumlu tutulamayacağını önemle hatırlatırız.