Mutfakta Harikalar Yaratmak İsteyenlere En İyi Döküm Tava Modelleri Ve Fiyatları

tarafından
84
Mutfakta Harikalar Yaratmak İsteyenlere En İyi Döküm Tava Modelleri Ve Fiyatları

Mutfaklar, lezzetli yemeklerin yapıldığı ve paylaşıldığı yerdir. Her başarılı yemek deneyimi, doğru ekipmanla başlar. Bu noktada, döküm tavalar, sağlamlığı ve ısı dağılımı sayesinde en çok tercih edilen mutfak ekipmanlarından biridir. Geleneksel döküm tavalar, yıllardır mutfaklarımızın vazgeçilmezi haline geldi. Bugün sizin için birçok farklı döküm tava modelleri ve fiyatları hakkında bilgi içeren bir liste hazırladık. Şimdi daha fazla vakit kaybetmeden yazımıza başlayalım👇

1. Primanova Fika Alüminyum Döküm Tava

döküm tava modelleri

Primanova Fika Tava, alüminyum dökümden yapılmıştır. Alüminyum döküm, mutfak eşyaları için popüler bir malzemedir, çünkü yüksek ısı ile iyi bir ısı iletkeni olan alüminyumun dayanıklılığını bir araya getirir. Bu tava, çizilmelere karşı yüksek direnç göstermiş ve sağlamlık testlerinden geçmiştir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Primanova Fika Tava, indüksiyon ocaklar dahil elektrikli, gaz ve radyan ocaklarının tamamında kullanılabilir. Tava hafif bir tasarıma sahiptir. Böylece taşıması kolay ve konforludur. Ayrıca yiyeceklerin daha hızlı pişmesine ve lezzetli tatların daha kısa sürede oluşmasına yardımcı olur. Tavanın New Xtrema kaplaması sağlamlık ve yapışmazlık performansını artırır. Döküm tava modelleri ve fiyatları incelemek ve ürünü satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

2. Lava Izgara Tava

döküm tava modelleri

Döküm Tava Lava, döküm demirden yapılmıştır. Dikdörtgen şeklindedir ve 21×36 cm boyutlarındadır. Döküm demir tavalar oldukça dayanıklıdır. Uzun ömürlüdürler ve uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. Döküm demir, ısıyı iyi bir şekilde tutar ve dağıtır. Yiyeceklerin eşit şekilde pişmesini sağlar. Lava Izgara Tava, çeşitli yemeklerin pişirilmesi için kullanılabilir. Çorbalar, ızgaralar, rostolar, pilavlar, güveçler, tatlılar, kekler, kiş veya ekmekler gibi fırınlanmış yemek tarifleri için uygundur. Bu tava, temizliğini kolaylaştıran ve paslanmayı önleyen emaye ile kaplanmıştır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Döküm Tava Lava, yemek pişirmeyi daha keyifli ve lezzetli hale getirmek için tasarlanmıştır. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:

Mutfakta Mucizeler Yaratacak En İyi Düdüklü Tencere Modelleri Ve Fiyatları

3. Lava Döküm Kavurma Tavası

döküm tava modelleri

Lava Döküm Kavurma Tavası döküm demirden yapılmıştır. Yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Ürün yuvarlaktır ve 28 cm çapındadır. Yüzeyi oldukça geniştir ve çeşitli yemeklerin hazırlanmasına uygun büyüklüktedir. Tavanın, iç yüzeyi bir kat emaye ile kaplanmıştır. Emaye kaplama, yiyeceklerin yapışmasını engeller, temizliği kolaylaştırır. Bu kavurma tava sadece ocak üstü kullanım için değil aynı zamanda fırın için de uygundur. Çeşitli yemek tarifleri için oldukça esnek bir kullanım alanına sahiptir.  Döküm demir tava, ısının tüm yüzeye eşit olarak yayılmasını sağlar. Bu özellik, yavaş pişirme gerektiren yemeklerde mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Lava Döküm Kavurma Tavası, çorbalar, rostolar, ızgaralar, pilavlar, güveçler, tatlılar, kekler, kızartmalar ve daha fazlası gibi farklı yemekler için kullanılabilir. Ayrıca etlerin mükemmel bir şekilde pişirilmesi ve sebzelerin lezzetli bir köz tadı kazanması için de uygundur. Döküm tava fiyatları ve ürünle ilgili daha fazla bilgi almak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

4. TAÇ Ultra Granit Sahan

döküm tava modelleri

TAÇ Ultra Granit Sahan, güvenilir TAÇ markasının orijinal bir ürünüdür ve mutfakta farklı yemekleri hazırlamak için kullanabileceğiniz 20 cm çapında bir granit sahandır. Bu sahanın yüzeyi çizilmelere ve alevlere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü ve güvenli bir kullanıma sahiptir. Ürünün dış yüzeyi 600 dereceye kadar dayanıklıdır, yüksek ısıda bile sahanı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün, üç kat yanmaz ve yapışmaz malzeme ile kaplıdır, böylece yiyeceklerinizin yapışmasını önler ve temizliği kolaylaştırır. Bu granit sahan, çeşitli yemeklerin pişirilmesi, kızartılması veya sote edilmesi için ideal bir seçenektir. Dayanıklı yapısı ve özel kaplama malzemeleri sayesinde mutfakta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

5. Tefal Titanyum SimpleCook Izgara Tavası

döküm tava modelleri

Tefal Titanyum SimpleCook ızgara tavasının gelişmiş iç ve dış kaplaması, pişirme sırasında yiyeceklerin yapışmasını engeller ve oluşabilecek lekelerin kolayca temizlenmesini sağlar. Yemek sonrası temizlik işini önemli ölçüde kolaylaştırır. Ürün, PFOA, kurşun ve kadmiyum gibi zararlı maddeler içermeyen güvenli bir yapışmaz kaplamaya sahiptir. Thermo-Signal teknolojisi, pişirme sırasında tavayı ısıttığınız zamanı gösterir. Bu, mükemmel kıvamda, lezzetli ve mühürlenmiş yiyecekler hazırlamanıza yardımcı olur. Tava, yüksek kaliteli yapışmaz bir kaplama ile geliştirilmiştir. Ayrıca ultra güçlendirilmiş yapısı ve Titanyum ile güçlendirilmiş koruyucu kaplama sayesinde ekstra dayanıklıdır. Tefal Titanyum Izgara Tavası, indüksiyon ocaklar hariç tüm ocak tipleriyle uyumludur. “Döküm tava nasıl kullanılır?” sorusu hakkında daha fazla bilgi almak, ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

6. Nehir Alüminyum Döküm Tava

Nehir Alüminyum Döküm Tava özel bir kaplama ile kaplanmıştır, bu sayede yiyeceklerin yapışmasını önler. Tava özel tasarımı sayesinde ısıyı homojen bir şekilde dağıtarak yiyeceklerin eşit bir şekilde pişmesini sağlar. Ürünün çıkarılabilir döküm tava tutacağı kulpu sayesinde fırına atarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca yemekleri çok daha kolay bir şekilde ve rahatlıkla servis edebilirsiniz. Yapışmaz kaplama uzun süre dayanır ve kullanım sonrası kolay temizlik sağlar. Bu tavada Pfoa, kurşun, kadmiyum gibi zararlı maddeler bulunmaz. Bulaşık makinesinde kullanıma uygundur. “Döküm tava nasıl temizlenir?” hakkında daha fazla bilgi almak, ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

7. Staub Grill Pans Çift Kulplu Döküm Izgara Tava

Staub Grill Pans Çift Kulplu Döküm Izgara Tava, Fransa menşeli bir üründür ve mükemmel el işçiliği ile üretilmiştir. Bu ürün, yemeklerinizi eşit bir şekilde pişirmenize yardımcı olan mükemmel ısı dağılımı sağlar. Staub Grill Pans, yüksek kalitede döküm demirden üretilmiştir, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Döküm demir ayrıca oldukça sağlıklı bir malzemedir. Staub Grill Pans Çift Kulplu Döküm Izgara Tava, kaliteli malzeme ve el işçiliği ile üretilmiş sağlıklı ve dayanıklı bir mutfak ekipmanıdır. Bu ürünü kullanarak, yemek pişirme deneyiminizi geliştirebilir ve her gün lezzetli öğünler hazırlayabilirsiniz. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

8. Karaca Gris Bio Granit Grill Tavası

Karaca Gris Bio Granit Grill döküm tava seti, alüminyum taban üzerine yanmaz yapışmaz özellikte bir granit görünümlü iç ve dış kaplamaya sahiptir. Setin dış yüzeyi leke tutmaz özelliğe sahiptir ve temizliği oldukça kolaydır. Tavanın maksimum yanmaz yapışmaz iç kaplaması yiyeceklerinizin kolayca pişmesini sağlar ve yapışmayı önler. Tavaların kullanımı kolaydır ve şık kulpları sayesinde taşıması rahattır. Bu tava seti, etkili ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltır ve enerji tasarrufu sağlar. Bu tavaları indüksiyon ocaklarda kullanmamaya dikkat edin. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

9. TAÇ Viva Döküm 3’lü Sahan Set

Bu döküm sahan seti, yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiştir ve granit görünümlü iç ve dış kaplamaya sahiptir. Bu tasarım, sahanın hem estetik açıdan şık görünmesini sağlar hem de dayanıklılığını artırır. Set, farklı boyutlarda üç adet sahan içerir: 18 cm, 20 cm ve 22 cm. Ürünler, PFoA (Perfluorooktanoik asit) gibi kanserojen maddeleri içermez. Setin tamamı alüminyum döküm malzemeden üretilmiştir, ateşe ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Setin dış yüzeyi leke tutmaz bir kaplamaya sahiptir, böylece temizliği kolaydır. İç yüzey ise yanmaz ve yapışmaz özelliğe sahiptir, yemeklerinizin kolayca yapışmasını önler. Ürünler elde yıkamaya uygundur. Bu döküm tava seti hakkında daha fazla bilgi almak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

10. Lava Premium Serisi

Döküm tava modelleri ve fiyatları listemizin son maddesine geldik. Lava Premium Serisi döküm demirden yapılmıştır. Yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ürün yuvarlak şekilde ve 28 cm çapında bir boyuta sahiptir. Ürünün yekpare sapı kullanımı kolaylaştırır ve taşımayı daha rahat hale getirir. Kalın tabanlı döküm demir, yemeklerin daha iyi pişmesini sağlar. Ağırlığı, ısıyı eşit bir şekilde dağıtarak daha lezzetli yemekler elde etmeye yardımcı olur. Lava döküm demir tencere ve tavalar, diğer pişirme kaplarına göre daha mükemmel lezzette yemekler yapmanıza yardımcı olur. Kalın tabanlı tasarım, yemeklerin homojen bir şekilde pişmesini sağlar. Lava döküm demir tencere ve tavalar, çeşitli yemeklerin pişirilmesi için uygundur. Döküm demir, her türlü pişirme tekniğine uygun olduğu için çok yönlüdür. Ürünü incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Döküm tava modelleri listemizin sonuna geldik. Bu içerik de ilginizi çekebilir👇